Organizoni thjeshtë dhe pa kosto produktet tuaja të bukurisë dhe aksesorët.
Postuar: Para 12 oresh
Ju pëlqen te realizoni një make up te bukur dhe glamour?
Postuar: Para 18 oresh
Mos i hidhni veshjet, por mësoni si ti ricikloni ato.
Postuar: Para 36 oresh
Flokët topuz përfaqësojnë një alternativ shume te vlefshme ne rast se keni një event te rëndësishëm për tu dhënë një pamje klasi dhe elegance look-ut tuaj.
Postuar: Para 40 oresh
Video tutorial si të bëni një smokey eyes në nuancat e ngjyrës kafe.
Postuar: Para 3 ditesh
Mund te zgjidhni te mos e vishni por ne te vërtet është e pa mundur te mos e shihini pothuaj ne te gjitha vitrinat e dyqaneve veshja off shoulder është një nder protagonistet absolute dhe te...
Postuar: Para 5 ditesh
Zakone te këqija qe vene ne prove te vështirë organizmin tone dhe sistemin imunitar.
Postuar: Para 6 ditesh
Mesa duket moda e pranverës 2017 është delikate dhe shume femërore, tendencat kërkojnë një sasi palash, xhufkash dhe detaje te tjera te cilat do te zbukurojnë veshjet tona por pa harruar edhe lulet.
Postuar: Para 7 ditesh
Çdo sezon ka stampat e veta me lule sepse ky lloj dizajni nuk kalon kurrë nga moda.
Postuar: Para 8 ditesh
Një model i thjeshtë dhe unik për flokët.
Postuar: Para 9 ditesh
Aksesoret janë një pjese e rëndësishme e look-ut tone. Ato nxjerrin ne pah veshjet, por si mund te kombinojmë një varëse me veshje te ndryshme dhe te dukemi bukur?
Postuar: Para 9 ditesh
Te keni flokë gjithmonë te rregullt nuk është dhe aq e vështire sa mund te mendoni madje çdo dite.
Postuar: Para 10 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9