Tema (Flokët)
Nuk ka nen-kategori


 
1654 artikuj aktive


Keni dëshirë për një ndryshim total flokësh, por jeni të pavendosura për prerjen, ngjyrën apo krehjen ku duhet të mbështeteni?
Postuar: Para 29 oresh
Zbokthi është një problem i lëkurës së kokës, që askush nuk e duron dot.
Postuar: Para 2 ditesh
Ajo mund te jete ngjyra tendence e momentit te cilën e shohim tek te famshmet, por ne fakt i dëmton tej mase flokët. Ja cila është ajo dhe pse sjell probleme.
Postuar: Para 3 ditesh
Ja zgjidhja e duhur për flokë perfektë…
Postuar: Para 4 ditesh
Ja si te keni një model flokësh tendence pa i prere ata.
Postuar: Para 4 ditesh
Dihet që yjet adhurojnë të ndryshojnë look shpesh, sidomos përsa u përket flokëve: prerje e nuanca të tilla janë në rend të ditës. Zbuloni të gjitha zgjedhjet e fundit të momentit përsa u përket...
Postuar: Para 5 ditesh
Sezoni i di do të vijë me modele romantike flokësh dhe shumë të bukura.
Postuar: Para 5 ditesh
Kush tha qe shalli është vetëm për ne qafe? Nëse dini si ta përdorni ai mund te ndryshoje tërësisht pamjen e flokëve tuaj.
Postuar: Para 6 ditesh
Keni dëshirë ti jepni flokëve shkëlqim ne grinë e dimrit? Trendi i si i ngjyrës se flokëve quhet Tiger Eye Hair dhe qe nuk kërkon ndonjë ndryshim radikal.
Postuar: Para 6 ditesh
Nëse keni flokë ngjyrë gështenjë ose të errët, përveçse t’i theksoni ata me teknikën e tiger eye, mund të zgjidhni një balayage të kuqe, e cila dhuron sfumatura qershie, bakri dhe druri në flokë.
Postuar: Para 7 ditesh
Dukesha e Kembrixhit është parë gjithmonë me flokë perfektë në çdo dalje të saj.
Postuar: Para 7 ditesh
Ju ka ardhur ne maje te hundës me flokët e drejte dhe pa volum? Ja zgjidhja.
Postuar: Para 7 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV