Tema (Fustane.)
Nuk ka nen-kategori
Martesa civile po behet gjithmonë e me e shpeshte tek çiftet qe dëshirojnë te festojnë te gjitha fazat e kësaj ceremonie.
Postuar: Para 15 oresh
Ky stil është cituar nder tendencat e modës 2017 por fustani i nuseve ne stilin perandorak është me shume se tendence e thjeshte e sezonit.
Postuar: Para 39 oresh
Ja cilat janë fustanet e nuseve të përsosura për ato femra që adhurojnë stilin boho.
Postuar: Para 3 ditesh
Koleksioni i ri 2018 i stilistit Christian Siriano është i pasur me krijime te mrekullueshme, modele me një stil klasik i bere unik fal lojës se aplikacioneve dhe kontrasteve shume fashion.
Postuar: Para 3 ditesh
Foto Galeri
Postuar: Para 7 ditesh
Mesa duket fustanet e nuseve me shpatulla te zbuluara janë nder tendencat bridal me interesante te 2017 te cilat vijnë si krijime te mrekullueshme qe tregojnë shpatullat ne mënyrë shume sensuale.
Postuar: Para 8 ditesh
Fustanet e nuseve ne stilin e viteve 50' përfaqësojnë zgjedhjen e duhur për te gjitha femrat te cilat janë dashamirëse te stilit vitnage.
Postuar: Para 9 ditesh
Koleksioni i ri i futaneve te nuseve Pronovias 2018 ka bere per vete te gjitha femrat me gamen e gjere e te krijimeve shume te sofistikuara, modele me stil me klasik dhe te reja absolute unike...
Postuar: Para 12 ditesh
Mori Lee prezanton koleksionin e ri te fustaneve te nuseve 2017, një linje qe preferon ngjyra si e bardha dhe roza e zbehte por edhe modele fustanesh ne stilin bon ton duke i interpretuar ne mënyrë...
Postuar: Para 13 ditesh
Cilat janë tendencat 2018 për fustanet e nuseve? Brandi i njohur i sektorit bridal ka prezantuar koleksionin e fustaneve te nuseve për 2018.
Postuar: Para 14 ditesh
Mesa duket tendencat e fustaneve te nuseve me pala ka shënjuar te gjitha koleksionet e maison leader ne sektorin bridal.
Postuar: Para 15 ditesh
Mesa duket për këtë sezon ecja drejt altarit nuk do te jete me total white, dip-dyet është trendi i ri qe do te ngjyros fustanet e nuseve.
Postuar: Para 20 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9