Ventouris

Tema (Fustane.)
Nuk ka nen-kategori
Fustanet e nuseve me flutura janë ne tendence e re e cila ka bere për vete shume nuse te reja.
Postuar: Para 3 ditesh
Koleksioni i fustaneve te nuseve Colet 2018 është një linje me te vërtet e mrekullueshme qe i magjeps te gjitha femrat me linja te buta dhe romantike por ku nuk mungojnë as fustanet klasike apo ato...
Postuar: Para 7 ditesh
Jeni ne kërkim te një fustani nusesh perfekt dhe nuk dini cilin te zgjidhni?
Postuar: Para 11 ditesh
Nëse keni gjetur princin e Kaltër dhe dëshironi një dasme prej përrallash ajo qe ju mungon është fustani i duhur dhe i cili duhet te jete patjetër si një princeshe
Postuar: Para 17 ditesh
Tendencat e koleksioneve te reja te fustaneve te nuseve për 2018 sjellin krijime te sofistikuara dhe detaje shume joshëse, modele qe kane sfiluar ne pasarelat me te bukura për maison leader ne...
Postuar: Para 20 ditesh
Në botën e modës, pranverë 2017 është histori dhe pranvera 2018 sapo ka lulëzuar, dhe kjo ndodh edhe me botën e modës së fustane të nusërisë. Në ‘New York Bridal Week’ u vunë re disa trende të...
Postuar: Para 20 ditesh
Foto Galeri
Postuar: Para 21 ditesh
Ne pasarelen e New York Bridal Fashion Week për pranverë 2018 kane sfiluar fustane nusesh te mrekullueshme. Me te bukurit ishin modelet romantike dhe me lule.
Postuar: Para 24 ditesh
Fustanet e nusërisë me shpatullat zbuluar, femërore dhe shumë sensuale.
Postuar: Para 24 ditesh
Nëse vitin qe vjen keni planifikuar datën e dasmës për te celebruar dashurinë është koha te mendoni për fustanet e nuseve te cilat do te jene ne tendence per 2018 dhe qe janë prezantuar ne javët e...
Postuar: Para 27 ditesh
Koleksioni i fustaneve te nuseve Elie Saab 2018 propozon vepra arti te vërteta.
Postuar: Para 31 ditesh
Modele te mrekullueshme, buste prej tyli, transparenca bon ton, fustanet e nuseve për 2017 janë te krijuara me detaje te mrekullueshme.
Postuar: Para 32 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Digitalb


UnionBank