Tema (Këpucët)
Nuk ka nen-kategori
Për ti veshur me çorape apo geta për temperaturat e periudhës dhe me pas ti kombinoni me fustan te lehte, te gjate apo te shkurtër, me funde dhe pse jo me një pale jeans.
Postuar: Para 3 ditesh
Te gjitha duhet te keni sandale te sheshta gjate verës, por për te qene sa me ne mode këtë vit, ja disa nga modelet tendence.
Postuar: Para 3 ditesh
Ja cilat modele çizmesh do jene me te preferuarat e këtij sezoni.
Postuar: Para 8 ditesh
Zbuloni modelet me te bukura te këpucëve “derbie” për sezonin pranveror.
Postuar: Para 9 ditesh
Ky trend është kthyer në fiksimin e të gjithë blogerave të modës.
Postuar: Para 11 ditesh
Atletet kanë rilindur fuqishëm në sektorin e modës duke u veshur me çdo lloj veshje dhe stili.
Postuar: Para 14 ditesh
Modele çizmesh qe mund t'i mbani edhe ne pranvere.
Postuar: Para 20 ditesh
Të gjitha për t’u pasur në gardërobën e këpucëve…
Postuar: Para 21 ditesh
Slip-on, atlete vrapimi apo platforme mesa duket vip-ve ju pëlqejnë sneakers te bardha te cilat janë shume te bukura por edhe komode me çdo veshje.
Postuar: Para 21 ditesh
Këpucët me taka ku duhet të mbështeteni me sy mbyllur për Pranverën 2017? Obsionet në thelb janë dy, por të shpërndara në shumë versione...
Postuar: Para 28 ditesh
Jeni në kërkim të një palë këpucëve për jetën e përditshme, të cilat janë komode dhe super cool?
Postuar: Para 36 ditesh
Shapkat e mbyllura dhe te sheshta janë një nga tendencat me te reja te sezonit te ri. Për t'u frymëzuar ja disa ide.
Postuar: Para 36 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9