Tema (Konsule.)
Nuk ka nen-kategori


 
1268 artikuj aktive


Ne fakt nuk është diçka kaq e rralle qe te keni ne dispozicion një element arredimi disi ndryshe nga te gjitha pjesët e tjera, nga stili i shtëpisë tuaj.
Postuar: Para 3 ditesh
Këshilla dekori për një shtëpi më të bukur dhe plot jetë.
Postuar: Para 4 ditesh
Bukuria e stilit romantik apo shabby chic qëndron ne faktin se behet fjale për një stil shume te përshtatshëm i cili adaptohet bukur ne gjithë ambientet e shtëpisë dhe qe mund te krijohet duke...
Postuar: Para 6 ditesh
Design i brendshëm o hoteleve ne bote bën udhëtimin edhe me emocionues, te këndshëm dhe unik.
Postuar: Para 7 ditesh
Nëse arredimi i dhomës se gjumit është ne gjendje ta beje mikpritës ambientin edhe ngjyrat kane nje rol te rëndësishëm.
Postuar: Para 11 ditesh
Hidhuni një sy ideve më poshtë për të arreduar me stil dhe elegancë një soxhorno moderne me ndryshime të vogla dizajni: 4 stile bazë për të transformuar radikalisht dhomën e ndenjes...
Postuar: Para 15 ditesh
Ngjyra jeshile Greenery do te jete ngjyra me ne mode për 2017.
Postuar: Para 22 ditesh
Çdo vit tendencat e shtëpisë rinovohen duke nxjerre stile te reja, ngjyra dhe fantazi për te arreduar ambientin e brendshëm te shtëpisë me një pamje inovative dhe origjinale.
Postuar: Para 23 ditesh
Cilat do te jene tendencat ne arredimet e shtëpisë për 2017? Një argument shume i diskutuar çdo fund viti i përket edhe tendencave te modës dhe home decor për vitin e ardhshëm.
Postuar: Para 24 ditesh
Stili anglez është me te vërtet tërheqës ne shtëpi, komod dhe i bukur, i jep shtëpisë një atmosfere unike. Por si mund te arredoni një salle ngrënie ne stilin anglez me mobiliet e duhura?
Postuar: Para 26 ditesh
Kur zgjidhni arredimin e shtëpisë mund te bëni gabime te cilat është mire ti evitoni. Po perse?
Postuar: Para 30 ditesh
Te arredoni shtëpinë me dru ju lejon te keni një ambient natyral dhe relaksues ne shtëpi.
Postuar: Para 38 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet