Tema (Makiazh)
Nuk ka nen-kategori
Smokey eyes kafe dhe i arte është nder grimet me te preferuar ne red carpet, okazion perfekt i vip-ve për te mbajtur një grim elegant dhe shume glamour por ne te njëjtën kohe jo te tepruar.
Postuar: Para 15 oresh
Shpesh grimi i syve ngjyre roze tashme nuk preferohet sepse konsiderohet si shume feminor apo i dal jashtë mode.
Postuar: Para 41 oresh
Nder tendencat makeup pranverë 2017 me e preferuar është padyshim teknika chroming, një teknike qe synon për te shkëlqyer fytyrën ne mënyrë natyrale duke përdorur vetëm një produkt.
Postuar: Para 7 ditesh
Grimi i syve pastel ne tonalitetet e rozës, portokallise, lejlas dhe boje qiellit është perfekt për ato qe dëshirojnë një make up elegant dhe te freskët ne te njëjtën kohe.
Postuar: Para 9 ditesh
Të gjitha femrat bëjnë gabime në aplikimin e makeup-it të tyre. Ja cilat janë 9 gabimet më të zakonshme që bëhet me makeup-in.
Postuar: Para 10 ditesh
Peneli duhet te kombinohet me formën tuaj te syve. Ja disa këshilla.
Postuar: Para 10 ditesh
Buzëkuqët këkrojnë një vendosje më përsosmëri, pasi i nxjerrin shumë në pah defektet.
Postuar: Para 12 ditesh
Për një mbrëmje romantike përveç dilemës se veshjes se duhur qe duhet te zgjidhni nevojitet te zgjidhni edhe si te trukoheni.
Postuar: Para 13 ditesh
Duhet te dini se make up-i pranveror dhe veror na dhuron shume surpriza për sa i përket grimit qe do te veshin buzët tona.
Postuar: Para 14 ditesh
Kaq shumë ngjyra dhe dritë në buzët tuaja.
Postuar: Para 15 ditesh
Si te keni sy sa me te bukur e tërheqës? Zbuloni disa ide retro.
Postuar: Para 16 ditesh
Tone sysh, blush për faqet dhe produktet për buze bëhen ngjyre tulle e cila këtë sezon te ngrohte do te mbizotërojë produktet e bukurisë.
Postuar: Para 18 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9