VentourisTe bukura dhe gjithmonë ne mode, këpucët e zeza mund t'i japin hijeshi çdo veshjeje. Për me shume stil, ja si t'i kombinoni me se miri.
Postuar: Para 12 min
Çdo femër në dollapin e saj duhet të ketë një fustan. Kjo është e vërtetë dhe nuk ha diskutim. Edhe nëse ai është i thjeshtë siç jeni ju. Por pavarësisht kësaj ju këshillojmë të dilni nga stili juaj...
Postuar: Para 1 ore
Nder fashion blogger disa janë me te njohura se te tjerat emra si Chiara Ferragni etj. Puna e fashion blogger nisi rastësisht.
Postuar: Para 2 ore
Modelet e reja të këpucëve verore janë të mrekullueshme.
Postuar: Para 21 oresh
Numërimi mbrapsht ka filluar dhe sezoni i plazhit është duke ardhur.
Postuar: Para 21 oresh
Sigurisht që një fustan veror dhe një palë sandale janë kombinimi perfekt gjatë verës. Por ndonjëherë femrat duan ti mbajnë gishtat mbuluar. Jo vetëm sepse kemi harruar si bëhet pedikyri, na vjen...
Postuar: Para 22 oresh
Trekëndore, pa rripa, monokini... Ja rrobat e banjës qe iu përshtaten vajzave me gjoks te vogël.
Postuar: Para 25 oresh
E kuqja është ngjyra qe duket bukur tek çdo femër. Kjo nuance ka vetinë t’ju bej te dukeni me ne forme dhe sensuale.
Postuar: Para 25 oresh
Një gardërobë e zgjuar është ajo që po të kombinohet me njëra tjetrën mund të bësh pa fund veshje.
Postuar: Para 26 oresh
Veshjet për plazh mund të duken të thjeshta dhe se asnjë zgjedhje nuk është e gabuar. Por nuk është kështu. Edhe plazhi ka kodin e vetë të veshjes që duhet respektuar.
Postuar: Para 26 oresh
Ide fantastike stili dhe kombinimi të një fustani të zi.
Postuar: Para 46 oresh
Sezoni i ngrohtë erdhi dhe veshjet e ëmbla, të freskëta dhe romanike duhet të mbahen bukur nga çdo femër.
Postuar: Para 46 oresh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Digitalb


UnionBank