Nëse pëlqeni aksesoret e shkëlqyeshëm qe zbukurojnë look-un tuaj ne mënyrë unike dhe origjinale nuk mund te humbisni një nder trendet e modës për pranverë/verë 2017.
Postuar: Para 10 oresh
Nuk është nevoja te jesh e ftuar ne një mbrëmje për te veshur një fustan te bardhe, pasi
Postuar: Para 12 oresh
Nëse motivet përzgjidhen me kujdes mund te dukeni për mrekulli duke mbajtur njëherësh veshje me vija, pika, kuadrate, leopard etj. Ja disa ide frymëzimi.
Postuar: Para 35 oresh
Fundet e gjata janë një veshje klasike ne gjendje për te tërhequr vëmendjen dhe për te ndryshuar look-un tone edhe pse nuk janë shume te thjeshte për tu kombinuar.
Postuar: Para 36 oresh
Xhinset e zeza janë më të pëlqyerat dhe që nuk mungojnë në gardërobën e asnjë femre. Ja disa nga kombinimet më unike dhe të bukura që mund të bëni me to.
Postuar: Para 2 ditesh
Ja disa modele te bukur e te thjeshte fustanesh pranverore.
Postuar: Para 3 ditesh
Xhaketat e lëkurës te koleksioneve pranverë/verë 2017 janë fashion dhe te bukura, modele ne forma klasike dhe te reja absolutisht unike te cilat nuk duhet ti lini tu ikin.
Postuar: Para 3 ditesh
Adresoret Disney nuk janë te rezervuara vetëm për vajzat e vogla. Ja disa çanta interesante qe mund t'i mbajnë te rriturat.
Postuar: Para 3 ditesh
Çanta që do të pushtojë duar e femrave në çdo vend të botës.
Postuar: Para 3 ditesh
Këshilla stilimi të xhinseve të bardha nga femrat franceze.
Postuar: Para 4 ditesh
Për ti veshur me çorape apo geta për temperaturat e periudhës dhe me pas ti kombinoni me fustan te lehte, te gjate apo te shkurtër, me funde dhe pse jo me një pale jeans.
Postuar: Para 4 ditesh
Te gjitha duhet te keni sandale te sheshta gjate verës, por për te qene sa me ne mode këtë vit, ja disa nga modelet tendence.
Postuar: Para 4 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9