Tema (Parfume.)
Nuk ka nen-kategori
Cilët janë parfumet e reja te femrave për pranverë/verë 2017? Cfare kane propozuar brandet me te famshme për sa i përket aromave dehëse pranverore?
Postuar: Para 4 ditesh
Pas çantës, një fragrancë dedikuar ikonës së markës me “C” të madhe
Postuar: Para 6 ditesh
Për Shën Valentin, përveç aromës duhet menduar edhe për flakonin e parfumit.
Postuar: Para 18 ditesh
Miti Johnny rikthehet: edhe njëherë ai është trashëgimtar i fragrancës mashkullore të Dior.
Postuar: Para 25 ditesh
Ja parfumet më të mirë që çdo femër duhet të ketë.
Postuar: Para 29 ditesh
Jemi mësuar te njohim jetën, vdekjen, martesat apo edhe zhgënjimet e vip-ve por mbase nuk njohim ende parfumet e preferuar te tyre te cilat padyshim qe kane preferencat e tyre edhe ne këtë fushe.
Postuar: Para 59 ditesh
I padukshëm, por qe ndihet parfumi shpesh tregon edhe personalitetin e njeriut. Ja si ta zgjidhni sa me mire për festa.
Postuar: Para 2 muajsh
Parfumi është aksesori i vetëm, që çdo femër dashuron.
Postuar: Para 3 muajsh
Ne dyqanet IRIS COSMETIC do te gjeni produkte kozmetike dhe profesionale per kujdesin e bukurise tuaj dhe dhurata pa fund...per njerezit tuaj me te dashur.
Postuar: Para 3 muajsh
Doni te keni një parfum te mire për Krishtlindje ose doni te bëni një dhurate te veçante për dike te afërt? Zgjidhni aromat dhe markat e duhura.
Postuar: Para 3 muajsh
Gjithmonë parfumet kane luajtur një rol shume te rëndësishëm ne lidhjen midis një mashkulli dhe një femre, ne fakt nuk është rastësi edhe për shkencën, përgjegjësit e tërheqëses fizike dhe te...
Postuar: Para 3 muajsh
Kjo nuk do të thotë aroma e karafilit apo kanellës.
Postuar: Para 3 muajsh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet