Një jete seksuale shume aktive përforcon memorien e femrave. Këtë e ka treguar një studim i ri i publikuar ne revistën prestigjioze Archives of Sexual Behavior i zhvilluar ne një kampion femrash te...
Postuar: Para 2 oresh
Mbani vesh që të mos lodheni kot...
Postuar: Para 3 ditesh
Çfarë shikon ekzaktësisht një femër tek një mashkull?
Postuar: Para 3 ditesh
Te kuptoni se si meshkujt zgjedhin femrën e duhur për tu martuar është gjithmonë një objektiv qe i përket femrave dhe një mister për sa i përket zgjedhjes qe bëjnë.
Postuar: Para 3 ditesh
Nëse bashkëshortit tuaj i është shuar dëshira për marrëdhënie seksuale dhe nëse shprehjet “jo sonte e dashur” po fillojnë të bëhen të shpeshta, është mirë të mos nxirrni përfundime të nxituara.
Postuar: Para 4 ditesh
Jeni ende duke pritur rikthimin e ish-it tuaj?
Postuar: Para 5 ditesh
Një histori dashurie që përfundon pothuajse gjithmonë shkakton dhimbje dhe vuajtje si tek ata që vendosin të largohen dhe tek ata që braktisen.
Postuar: Para 5 ditesh
Një studim i publikuar në “Neuroscience and Biobehavioral Revieës’, tregon se alkooli dhe oksitocina (hormoni i dashurisë) kanë efekte shumë të ngjashëm në tru, për të mos thënë identikë.
Postuar: Para 6 ditesh
Tradhti fizike, tradhti mendore, sido që ta emëroni ajo mbetet tradhti ! Mund të falet, mund të prishë lidhje, ende mbetet një akt i shëmtuar.
Postuar: Para 7 ditesh
Shmangni këto gabime për një lidhje afatgjatë dhe të lumtur.
Postuar: Para 9 ditesh
Çfarë na kane mësuar Barack dhe Michelle Obama? Mbi te gjitha për te dashuruar.
Postuar: Para 10 ditesh
Është interesante se si shenja zodiakut mund të thotë aq shumë për personalitetin e dikujt. Nëse keni kohë që jeni në një lidhje dashurie dhe prisni të hidhni hapin e madh drejt një martese,...
Postuar: Para 11 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet