Tema (Tapeti .)
Nuk ka nen-kategori
Fituese është një varëse 20 milion dollarëshe...shumë shumë e veçantë.
Postuar: Para 59 ditesh
Në fillim tek Alberta Ferreti, pastaj tek Max Mara...Halima Aden është e para modele që sfilon me shami në pasarelat e Milano Fashion Week.
Postuar: Para 2 muajsh
Përveç sfilatës së pasarelave, nuk duhet humbur edhe sfilata e yjeve në rreshtin e parë...
Postuar: Para 2 muajsh
Të gjitha paraqitjet me të bardha të zonjës së parë Melania Trump
Postuar: Para 2 muajsh
Nga rojaliteti i Hollivudit tek shtresa e vërtetë e fisnikërisë: tapeti i kuq i Bafta 2017, në Londër.
Postuar: Para 2 muajsh
Yjet e veshur më bukur në tapetin e kuq të Grammy Awards 2017.
Postuar: Para 2 muajsh
Çmimet Grammy janë më prestigjozet në fushën e muzikës.
Postuar: Para 2 muajsh
Një galeri me foto divash…
Postuar: Para 2 muajsh
Je në kërkim të një look-u të thjeshtë dhe glamour në të njëjtën kohë? Zgjidhja e gjetur nga Elle Fanning do të jetë definitivisht e përshtatshme dhe për ju.
Postuar: Para 3 muajsh
Anastasia Steele rikthehet sërish!
Postuar: Para 3 muajsh
Paradë yjesh mbrëmjen e djeshme në Microsoft Theater në Los Angeles me rastin e “People’s Choice Aëards 2017”, çmimet e përvitshme që u shpërndahen personazheve të kinemasë, muzikës dhe TV të...
Postuar: Para 3 muajsh
Koha mund të shërojë gjithçka, edhe plagët e dashurisë. Dhe të ndryshosh stil mund të të ndihmojë t’ja dalësh më lehtë. E thënë nga yjet!
Postuar: Para 3 muajsh

1 2 3 4Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9