Tema (Shëndeti)
Nuk ka nen-kategori
Dita e sotme është fillimi i nismës që Spitali Amerikan ka ndërmarrë për të matur pa pagesë Tripisinogjenin Imunoreaktiv (IRT) në gjakun e të porsalindurve. Kjo matje shërben si një test depistues...
Postuar: Para 2 ore
Ftohje, astme, kruarje me ardhjen e pranverës për shume njerëz përfaqëson problemin e zakonshëm te alergjive.
Postuar: Para 2 ore
Xhinxheri është një bimë ideale, ilaçi perfekt natyral për kollën dhe të ftohurën. Përgatitja e këtij çaji natyral është mëse i thjeshtë.
Postuar: Para 6 oresh
Do ju propozojmë një ëmbëlsirë që është shumë e lehtë për tu përgatitur dhe shumë e shijshme.
Postuar: Para 23 oresh
Sytë që lotojnë, hundët që rrjedhin, kolla e thate, teshtimat, dhimbjet e trupit janë simptoma që shpesh cilësohen si alergji sezonale, por mund të jeni duke luftuar edhe me një ftohje të mundshme.
Postuar: Para 24 oresh
Lodhje, gjumë, irritim etj kjo është sindromi i lodhjes pranverore e cila ndjehet ne këtë periudhe dhe na i bën ditët me te renda dhe te lodhshme se zakonisht.
Postuar: Para 26 oresh
Jeni kurioze te zbuloni disa mënyra zbavitëse për te djegur kalori ne pranverë dhe verë? Behet fjale për aktivitete te thjeshta te cilat nëse mund ti kombinoni me një diete ushqimore te shëndetshme...
Postuar: Para 2 ditesh
Që fruti i mollës ka veti gati mrekulli bërës, kjo dihet tashmë. Për vetitë dhe hijeshinë i është përdorur gjerësisht edhe imazhi, duke filluar nga mitologjia, e deri tek Molla e Beatlsave e që u...
Postuar: Para 2 ditesh
Sipas studimeve të reja kanella ka aftësinë të ndryshojë gjenet e trupit.
Postuar: Para 3 ditesh
Krahë të qullosur, gjoks i rënë, lëkurë si e portokallit, vithe e kofshë me celulit: këto janë zonat më problematike të trupit femëror.
Postuar: Para 4 ditesh
Ja cilat janë ushqimet qe duhet te zgjidhni.
Postuar: Para 4 ditesh
Konsumimi i tyre është i nevojshëm për një shëndet të mirë.
Postuar: Para 5 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9