5975 artikuj aktive


Ju doni që t’i pëlqeni ushqimet e shëndetshme si perimet, sallata e frutave, spinaqi i gjallë apo supa jeshile. Por problemi është që ju nuk merrni të njëjtin sadisfaksion si ai që merrni kur hani...
Postuar: Para 4 oresh
Stresi është një pjesë e pashmangshme e jetës.
Postuar: Para 3 ditesh
Njerëzit qe vendosin te ndryshojnë stilin e te ushqyerit dhe ta bëjnë atë me green janë te shumte.
Postuar: Para 3 ditesh
Është fondamental në pritjen e ëmbël, por edhe nëse nuk ke mbetur ende shtatzënë....
Postuar: Para 3 ditesh
Trupi ynë tenton të mbajë ujë, i cili shkakton fryrje dhe ënjtje në fytyrë, duar dhe bark. Nëse doni të humbisni peshë shpejt, kjo është rruga nga duhet t’ja nisni.
Postuar: Para 4 ditesh
Cilat janë ushqimet qe shfryjnë barkun dhe përmirësojnë tretjen?
Postuar: Para 4 ditesh
Fenomenet anemike dhe te mungesës se hekurit ne gjak janë probleme qe shqetësojnë jo pak prindërit dhe mjekët. Shtimi ne ushqim i integratorëve me përmbajtje hekuri është një nga mënyrat trajtimit,...
Postuar: Para 4 ditesh
Sinusiti është ënjtja dhe dhimbja që vjen si pasojë e inflamacionit të sinuseve.
Postuar: Para 4 ditesh
Niseni vitin duke i bërë mirë shëndetit dhe trupit tuaj.
Postuar: Para 5 ditesh
Nëse dëshironi te parandaloni apo te kuroni gripin ne mënyrë natyrale dhe te shëndetshme kemi seleksionuar për ju disa ushqime te mira dhe te shëndetshme.
Postuar: Para 5 ditesh
Bimët mediciale që përdoren në kuzhinën tuaj mund ti mbillni në vazo të vogla për ti pasur gjithmonë në shtëpi.
Postuar: Para 6 ditesh
Ja cilat janë ushqimet te cilat ju ndihmojnë kundër te ftohtit, për te ngrohur mendjen dhe trupin.
Postuar: Para 6 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet