Ventouris

Tema (Tema e .)
Nuk ka nen-kategori
Nder vip-at me elegante ne bote, Nicole Kidman ka bere për vete me look-un e saj ne tapetet e kuq.
Postuar: Para 8 muajsh
Alicia Vikander është një nder aktoret e reja me premtuese te momentit.
Postuar: Para 9 muajsh
Margot Robbie është protagonistja ne filmin "The Legend of Tarzan".
Postuar: Para 10 muajsh
Qe nga flokët e gjate deri tek ato te prere shkurt, nga bionde platin tek e kuqe e zjarrte, flokët e Rihanna-s janë një ndryshim i vazhdueshëm.
Postuar: Para 10 muajsh
Nga Disnet Channel tek tapetet e kuq, Selena Gomez është një bukuri natyrale dhe për sa i përket look-ut te saj nuk gabon asnjëherë.
Postuar: Para 11 muajsh
Modelja dhe bashkëshortja John Legend, Chrissy Teigen preferon te mbaje flokë te mbledhur por ne mënyra gjithmonë te ndryshme. Frymëzohuni nga pamjet e saj me te bukura.
Postuar: Para 11 muajsh
Zbuloni si ka ndryshuar ne kohe stili i Taylor Swift.
Postuar: Para 11 muajsh
Modelja e re Bella Hadid është mbretëresha e një look-u te rafinuar.
Postuar: Para 12 muajsh
Aktorja amerikane Olivia Munn ka një bukuri te miksuar ekzotike dhe me orgjinë angleze, gjermane, irlandeze dhe kineze.
Postuar: Para 12 muajsh
Modele dhe aktore, Gal Gadot është nder femrat e bukura dhe me karakter te forte.
Postuar: Para 12 muajsh
Ju pëlqejnë modelet e flokëve te Blake Lively? Nga bishti i kalit tek gërshetat, ja pamjet e saj me te bukura nga te cila mund te merrni frymëzim.
Postuar: Para 13 muajsh
Megan Fox është konsideruar si një nder femrat me te bukura ne bote dhe make up-i i saj është gjithmonë shume i bukur. Zbuloni te gjitha grimet e saj me te bukur.
Postuar: Para 13 muajsh

1 2 3 4 5 6

Digitalb


UnionBank