Tema (Veshje)
Nuk ka nen-kategori
Nuk është nevoja te jesh e ftuar ne një mbrëmje për te veshur një fustan te bardhe, pasi
Postuar: Para 43 oresh
Nëse motivet përzgjidhen me kujdes mund te dukeni për mrekulli duke mbajtur njëherësh veshje me vija, pika, kuadrate, leopard etj. Ja disa ide frymëzimi.
Postuar: Para 3 ditesh
Fundet e gjata janë një veshje klasike ne gjendje për te tërhequr vëmendjen dhe për te ndryshuar look-un tone edhe pse nuk janë shume te thjeshte për tu kombinuar.
Postuar: Para 3 ditesh
Xhinset e zeza janë më të pëlqyerat dhe që nuk mungojnë në gardërobën e asnjë femre. Ja disa nga kombinimet më unike dhe të bukura që mund të bëni me to.
Postuar: Para 4 ditesh
Ja disa modele te bukur e te thjeshte fustanesh pranverore.
Postuar: Para 4 ditesh
Xhaketat e lëkurës te koleksioneve pranverë/verë 2017 janë fashion dhe te bukura, modele ne forma klasike dhe te reja absolutisht unike te cilat nuk duhet ti lini tu ikin.
Postuar: Para 5 ditesh
Këshilla stilimi të xhinseve të bardha nga femrat franceze.
Postuar: Para 5 ditesh
Pardesytë janë veshja më e bukur dhe e domosdoshme për këtë sezon.
Postuar: Para 6 ditesh
Këshilla si të bëni kombinimet më të bukura dhe fotozhenike.
Postuar: Para 6 ditesh
Këshilla për tu dukur plot stil me këmishat romantike dhe femërore.
Postuar: Para 8 ditesh
Përshtatja e trendeve dhe stileve në femrat e shkurtra është paska e vështirë. Ja disa ide të bukura si mund të vishen edhe ato me stil.
Postuar: Para 8 ditesh
Për një pamje me te bukur dhe plot hijeshi, ja disa veshje ngjyre luleshtrydheje qe duhet t'i keni ne gardërobe.
Postuar: Para 8 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9