Tema (Speciale)
Nuk ka nen-kategori


 
150 artikuj aktive


Sigurisht te realizoni një model flokësh te bukur ne pak minuta është e pamundur por nëse keni flokë te drejte apo pak me onde provoni te krijoni modele flokësh te cilat mund ti realizoni ne pak...
Postuar: Para 3 oresh
Shihni videon më poshtë e cila është një guidë e thjeshtë ushtrimesh për gratë në pritjen e ëmbël...
Postuar: Para 3 ditesh
Nuk e keni kuptuar ende si te bëni një smokey eyes duke e lënë këtë lloj grimi mënjane?
Postuar: Para 3 ditesh
Video tutorial për një makeup mahnitës.
Postuar: Para 3 ditesh
Ushtrime të thjeshta për të pasur një bust të bukur dhe të tonifikuar.
Postuar: Para 4 ditesh
Cilat janë gjerat qe vetëm femrat qe trukohen mund te kuptojnë dhe urrejnë?
Postuar: Para 4 ditesh
Ky lloj depilimi është një metode e cila nuk ka asnjë kundër ndikim, për me tepër qimet largohen me gjithë rrënjë kështu qe me kohen qimet dobësohen dhe rriten me pak.
Postuar: Para 5 ditesh
Shihni videon më poshtë...
Postuar: Para 6 ditesh
Flokët janë mënyra me te cilën arrijmë te ndryshojmë me shpejt dhe jo me kot kur dëshirojmë te ndryshojmë gjeja e pare qe mendojmë janë pikërisht ndryshimi i flokëve.
Postuar: Para 6 ditesh
Shihni videon më poshtë....
Postuar: Para 7 ditesh
Video tutorial për të bërë një makeup të kuq si ylli i Hollywood-it, Kristen Stewarts.
Postuar: Para 7 ditesh
Nëse mbani syze kjo nuk do te thotë se duhet te hiqni dore nga make up-i, fytyra juaj mund te dal ne pah ne mënyrë duke vene ne plan te pare sytë.
Postuar: Para 7 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10







Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet