Tema (Speciale)
Nuk ka nen-kategori
Shpesh organizmi ynë ka nevoje për tu pastruar.
Postuar: Para 8 oresh
Ju pëlqen te realizoni një make up te bukur dhe glamour?
Postuar: Para 32 oresh
Flokët topuz përfaqësojnë një alternativ shume te vlefshme ne rast se keni një event te rëndësishëm për tu dhënë një pamje klasi dhe elegance look-ut tuaj.
Postuar: Para 2 ditesh
Video tutorial si të bëni një smokey eyes në nuancat e ngjyrës kafe.
Postuar: Para 3 ditesh
Zakone te këqija qe vene ne prove te vështirë organizmin tone dhe sistemin imunitar.
Postuar: Para 6 ditesh
Një model i thjeshtë dhe unik për flokët.
Postuar: Para 9 ditesh
Te keni flokë gjithmonë te rregullt nuk është dhe aq e vështire sa mund te mendoni madje çdo dite.
Postuar: Para 10 ditesh
Thonjte e duarve dhe te këmbëve shërbejnë për te mbrojtur indet poshtë tyre dhe janë te përbëre nga shtresa proteinash te quajtur keratine e cila gjendet edhe ne flokë dhe ne lëkurë.
Postuar: Para 12 ditesh
Qëndronin në formë edhe kur jeni në krevat.
Postuar: Para 15 ditesh
Një makeup i thjeshtë, pranverore dhe plot shkëqlim, ideal për Ditën e Verës.
Postuar: Para 16 ditesh
Nëse vazhdoni te mendoni se flokët e mbledhur janë vetëm për raste emergjente si një zgjidhje e shpejte apo vetëm ne raste te veçanta, po ju themi se flokët e mbledhur janë nder modelet me te...
Postuar: Para 20 ditesh
Mësoni gabimet që bëni në qëndrim për të përmirësuar shpinën dhe shtyllën tuaj kurrizore.
Postuar: Para 24 ditesh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9