Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Si mund te vishemi ne nje mbremje?
 
Shperndaje
ikub#: 1001280036
Jeni ftuar ne nje dasem dhe nuk dini cfare te vishni? Ate dite femra me e bukur duhet te jete nusja, keshtuqe evitoni veshje te ekzagjeruara.

Jeni ftuar ne nje dasem dhe nuk dini cfare te vishni? Ate dite femra me e bukur duhet te jete nusja, keshtuqe evitoni veshje te ekzagjeruara.

 

FileContentCA6BBMQ1

 

Fillimisht kuptoni nese ju duhet nje fustan per diten apo per mbremje. ne dreke mund te vishni nje fund ose pantallona, me ngjyre apo dhe nje fustan. nuk eshte aspak keq te kombinoni aksesore per te ndricuar veshjen dhe pamjen. Kete vit shume te preferuara jane edhe shallet. Nese ceremonia do te zhvillohet ne mbremje, atehere eshte mire te vishni dicka te erret. Nese keni stilin tuaj dhe nuk ndiheni rehat me nje fustan te caktuar, evitojini. te beheni qesharak eshte me keq, me mire dicka klasike dhe te thjeshte qe tju bej te ndiheni mire, sepse dasmat jane gjithemone shume te "gjata"Ventouris
ventouris


Postuar: 28 Jan
 
Shfleto artikuj te tjere per: MODA

Albtelecom
loading...
erisa   Para 66 muajsh     
ne mbremje disa femra vishen keq disa bukur por duhet ta dini se ne mbremje duhet te vishesh patjeter bukur.
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi

Butik Alviero

Më të lexuarat


Chez MoiCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved