Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si te marrim nje deshmi penaliteti
 
Shperndaje
ikub#: 1005180100
Drejtoria e Përgjithshme lëshon vërtetim të gjendjes gjyqësore

 
 

Drejtoria e Përgjithshme lëshon vërtetim të gjendjes gjyqësore, për:
 
  • personat e dënuar
  • për ambasadë
  • për jashtë shtetit
 
Dokumentet që duhet të dorëzojë aplikuesi për t?u pajisur me certifikatë të gjendjes gjyqësore janë:
 
  • Certifikate personale ose familjare të lëshuar nga zyra e Gjendjes Civile
  • Letërnjoftim
 
Aplikuesi për të marrë këtë certifikatë duhet të plotësojë personalisht formularin e gjeneraliteteve, e cila gjendet pranë sportelit të çdo poste. Shtetasi për vërtetimin paguan vlerën 100 lekë të reja.
 
Posta ka për detyrë të tërheq nga qytetarët objekte postare brenda orarit të saj çdo ditë në orën 8.30, 11.00, 14.00 dhe 16.00.  Të premten në orën 09.00, 11.00 dhe 14.00.
Tërheqja e dokumenteve të përfunduara bëhet nga e hëna në të enjte në orën 11.00 14.00 dhe 16.00 dhe ditën e premte në orën 11.00 dhe 14.00.

 Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: DESHMI

loading...


Komente   Para 41 muajsh     
Tani duhet te presesh 5 jave per nje deshmi penaliteti pasi ben pagesen. Arsyetimi eshte se nuk ka kartona. Ky eshte sherbimi qe ju ofron shteti qytetareve te tij.
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved