0 0
 
Si të vishemi bukur pa shpenzuar shumë para ?
Duhet të visheni me ngjyrat që u shkojnë për shtat dhe ndjehen rehat jo se këto ngjyra janë në modë.
Instruksione

2E22BBA297777B215D8E586AD75A4

Duhet të visheni me ngjyrat që u shkojnë për shtat dhe ndjehen rehat jo se këto ngjyra  janë në modë. Njerëzit mund të vishen me shije dhe duke mos qenë në pasarelë. Ka shumë njerëz të bukur që shëmtohen duke ndjekur modën. Është mirë të ndjehesh thjesht dhe rehat me veten. Veshja në një farë mënyre pasqyron dhe karakterin e njeriut. Rrobat nuk ka lidhje shumë me paratë që shpenzon për të. Sipas saj çdo gjë varet nga stili. Ajo mendon se  një njeri vishet bukur kur e njeh fushën e modës. Një njeri që nuk e ndjek modën, por që ka lekë, do të harxhojë shumë para dhe nuk do duket ashtu siç duhet. Ka gra që shpenzojnë shuma të mëdha lekësh tek  stilistët dhe vishen krejt ndryshe nga ajo që kanë dashur të tregojnë,  dhe të tjerë që duke shpenzuar pak para bëjnë një figurë të pëlqyeshme dhe janë modernë. Veshja i duhet përshtatur karakterit, t'i përshtatet momentit dhe të shprehë qëllimin e atij që e mbart. Ndaj në këtë rast ia vlen shprehja : "Më mirë të dish se sa të kesh!"./sekretebukurie/a.k
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
ddddiiiiii
Para 11 ditesh  
  
??? a??se? ?a vishemtjesht ?µ??f? a
 
ana
Para 12 ditesh  
  
cooooooool i like it
 
ANTONELA
Para 19 muajsh  
  
me plq shum qe te vishem bukur.....me shum stil........ti kombinoj veshjet dhe ngjyrat
 
adisa
Para 24 muajsh  
  
jam nje qik qe i kushtoj vemedje shum veshjes por jo mode sepse ka rroba te cilat nukk em pershtaten muaaa andaj vet ato qe me bien pershtatjee ato i vesh.Kam rroba per te cilat nuk akm shpenzuar shumm po kan vler te madhe dhe me pershtaten pa mas ky nuk
esht vetem opinioni im po edhe -+i
te tjerev ete cilet kshtu mendojn per muaa
 
adisa
Para 24 muajsh  
  
jam nje qik qe i kushtoj vemedje shum veshjes por jo mode sepse ka rroba te cilat nukk em pershtaten muaaa andaj vet ato qe me bien pershtatjee ato i vesh.Kam rroba per te cilat nuk akm shpenzuar shumm po kan vler te madhe dhe me pershtaten pa mas ky nuk
esht vetem opinioni im po edhe -+i
te tjerev ete cilet kshtu mendojn per muaa
 
lutikola
Para 29 muajsh  
  
THJESHTE ME DUHENE KESHILLA MODE
 
lirije
Para 34 muajsh  
  
q stili te veshjes i perferoni ,,ma shum nje vajze
 
dhurata gocaj
Para 37 muajsh  
  
ppppppppppppppp
 
dhurata gocaj
Para 37 muajsh  
  
jeni interesante
 
erisa
Para 38 muajsh  
  
ne shkolle duhet te visheni bukur qe tju ket lezet gjeja qe vishni. Ne shkollen time nuk ka uniforma dhe kjo eshte nje gje e ke neqoftese doni ju lutem m sillni unforma
 
enxhi
Para 38 muajsh  
  

c dokush mendon qe te vishet sa me bukur per ne shkoll shkolla ime nuk ka uniforma dhe kjo eshte nje gje shume e mire por c do te vesh neser?
 
Donjeta
Para 39 muajsh  
  
E sa per shkolle vishuni me thjesht dhe si i ka hije nje nxenesi ;) por nese e keni te veshtir shkoni ne youtube dhe shenoni outift for school ndoshta do ju ndihmoj sado pak ;)
Caoo!
 
suela
Para 40 muajsh  
  
une jam ne klasen e nente dhe mendoj se mesimi per mua eshte me rendesi mirpo edhe vesh me pelqes thjesjt ni pal gjizme ni bluze te bukur keshtu qe perfundon tung susi
 
miranda
Para 40 muajsh  
  
thjeshtesi e nzjerr ne pah gjithmon nje femer bye bye
 
arbresa
Para 41 muajsh  
  
edhe un gjdo dit para se te shkoj ne shkoll e pyes veten se qfare te vesh ne shkoll, dhe per te zgjedhur e kam shume te veshtir. shkolla jone nuk ka uniforme se nga kjo nuk do ta kisha problem.jam ne klase te 8-te, dhe une deshiroj qe te dukem me bukuur. qao qao
 
miranda
Para 42 muajsh  
  
gjdo vajze i ben pyetje cfar do vesh neser ne shkolle kjo eshte nje pyetje ce i mundon gjithmin vajzat por ne shkolle nuk behet parad mode ne shkolle shkohet thjesht dhe me oniformen ce shkolla ka caktuar bye bye
 
miranda
Para 42 muajsh  
  
gjdo vajze i ben pyetje cfar do vesh neser ne shkolle kjo eshte nje pyetje ce i mundon gjithmin vajzat por ne shkolle nuk behet parad mode ne shkolle shkohet thjesht dhe me oniformen ce shkolla ka caktuar bye bye
 
elvira
Para 45 muajsh  
  
e vertet osht kjo qe ju thoni nuk duhet te shpenzoni por te dukeni bukur me ato qe kini andaj un me te vertet jam vajz shum simpatike ia kushtoj shum veshjesdhe dukjes sime andaj i sojeroj qdo zonjushe apo zoje ti kushoj shum dukjes ne menyr qe ta tregoj karakterin e saj te verte pershendetje nga elvira;;;;; bye bye
 
elsijana
Para 49 muajsh  
  
jam ne ankte car do veshe te nesrmen
 
aila
Para 51 muajsh  
  
e pa knaqur
 Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
BUKURI
1006070043


Argetohu Gjej
myikub
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300