Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si te kemi floke te forte dhe mendafshte ?
 
Shperndaje
ikub#: 1010110010
Flokët e tua dhe të tij duken sikur kanë humbur tonin? Provoni me pak ëmbëlsi dhe ndonjë këshillë të eksperimentoni gjithmonë së bashku me të.

245FB8450EAA64A83917FDFF3CA

Për ty
Nëse flokët e tua jonë të thata dhe opake, pasi të jesh larë, thuaji partnerit tënd të të masazhojë një produkt me vaj kokosi ose bajamesh: duhet shtrirë me delikatesë, duke përkëdhelur flokët midis pëllëmbëve të duarve. Në këtë mënyrë krijohet një shtresë, që është e aftë të rregullojë nëpërmjet nxehtësisë së tharëses së flokëve.

Për atë
Stresi dhe të ushqyerit e parregullt bëjnë që t'i bien flokët? Aplikoni mbi lëkurën e kokës së tij një trajtim me principe ushqyese dhe rigjallëruese, duke e masazhuar me lëvizje rrethore. Nëse larjet e shpeshta i dëmtojnë flokët, mjafton të alternoni një shampon për flokë të yndyrshëm dhe një për larje të shpeshta.ventouris
ventouris


Postuar: 11 Tet
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
TeorenCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved