0 0
0
 

Si te kemi floke te forte dhe mendafshte ?

nga a.k

Flokët e tua dhe të tij duken sikur kanë humbur tonin? Provoni me pak ëmbëlsi dhe ndonjë këshillë të eksperimentoni gjithmonë së bashku me të.

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar

245FB8450EAA64A83917FDFF3CA

Për ty
Nëse flokët e tua jonë të thata dhe opake, pasi të jesh larë, thuaji partnerit tënd të të masazhojë një produkt me vaj kokosi ose bajamesh: duhet shtrirë me delikatesë, duke përkëdhelur flokët midis pëllëmbëve të duarve. Në këtë mënyrë krijohet një shtresë, që është e aftë të rregullojë nëpërmjet nxehtësisë së tharëses së flokëve.

Për atë
Stresi dhe të ushqyerit e parregullt bëjnë që t'i bien flokët? Aplikoni mbi lëkurën e kokës së tij një trajtim me principe ushqyese dhe rigjallëruese, duke e masazhuar me lëvizje rrethore. Nëse larjet e shpeshta i dëmtojnë flokët, mjafton të alternoni një shampon për flokë të yndyrshëm dhe një për larje të shpeshta.


Çfare ju duhet

Keshilla dhe Kujdes!living


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 0
FLOKE
1010110010

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan