Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Si te kontrolloni per nje emer te paperdorur per biznesin tuaj?
 
Shperndaje
ikub#: 1011080129
Nje biznes ka nevoje per nje emer, por ky i fundit duhet te jete unik, ja se cmund te beni per te arritur kete duke kontrolluar emrat e regjistruar te bizneseve...

emriShumica e shteteve ,per te mos thene te gjitha, kerkojne qe bizneset e ndryshme te regjistrojne e mrat e tyre dhe te japin "llogari" per aktivitetin e tyre. keto emra regjistrohen ne nje regjister i cili eshte i hapur per publikun dhe zakonisht mbahen nga nje funksionar i qeverise, pergjithesisht ministri financave. ju mund ti kontrolloni keto regjistra ne zyrat perkatese te qeverise. Shume shtete kete sherbim kane filluar ta ofrojne dhe online per pulikun keshtu qe ju mund ti kontrolloni keto regjistra online.
  
1. Vizitoni sitin e Qendres Kombetare te Regjistrimit (QKR) dhe kerkoni tek Regjistri i Bizneseve. Siti eshte www.qkr.gov.al
  
2. Plotesoni informacionin e nevojshem per te "kanalizuar kerkimin ne regjistrin e bizneseve.
  
3. Cdo website ka vecorite e tij por pergjithesisht eshte nje menu me vete sherbimi i regjistrit te emrave te bizneseve.
  
4. Nese deshironi qe keto regjistra ti shqyrtoni personalisht nese mendoni se informacioni i shfaqur per ju ne internet nuk eshte i plote. Ne website pergjithesisht perfshihen informacionet e adresave te zyrave ku ju mund te shqyrtoni regjistrat.Ventouris
ventouris


Postuar: 08 Nën
 
Shfleto artikuj te tjere per: BIZNES REGJISTRI

Albtelecom
Adelina   Para 7 muajsh     
Ka ushqime zvicrane me duhet nje emer unik
Nehat   Para 19 muajsh     
Dua te hapi nje piceri ne Canada
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi

Butik Alviero

Më të lexuarat


Chez MoiCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved