Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si te bejme floket bionde?
 
Shperndaje
ikub#: 1102280076
Te pelqejne floket bionde? Sot do tju shpegojme si ti bejme ato gradualisht, dhe pa idemtuar floket me kimikate.

1- Nese deshironi floket bionde ne menyre natyrale dhe mbi te gjitha nese deshironi qe floket tuaj te qendrojne te shkelqyeshem, jo opak dhe te ashper po ju tregojme disa rregulla te rendesishme. Fillimisht lani floket cdo 1 here ne pese dote, ashtu sikurse rekomandojne edhe ekspertet parukier.

2- Per te celur ngjyren duhet ta beni ne menyre graguale. Ne 20 gram kamomil per 100 ml uje. Aplikojini ne floke pasi te keni lare koken per 10-15 minuta, nese do te keni mundesi te dilni per disa minuta ne rrezet e diellit do te ishte ideale, pasi do te celte floket me shpejt.

3- Perdoreni cdo here qe do te aplikoni shampon, dhe do te vereni qe ne pak kohe floket tuaj do te celen ne menyre natyrale dhe te shkelqyeshem. Nese keni floket ngjyre geshtenje te erret ose te zeza do tju duhet me shume kohe ne krahasim me nuancat e tjera, por rrezultati do te jete i njejte./ikub.al/ventouris
ventouris


Postuar: 28 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: BJONDE FLOKE

Albtelecom
loading...
Dada   Para 78 muajsh     
Nje here ne pese dite te del zhuli siper kokes, jo me ne floke. Rekomandime idiote
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
TeorenCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved