0 0
2
 

Si mund të gatuash një sushi?

nga mbalena

Në kuzhinën japoneze, sushi është ushqimi me bazë orizi, sheqer dhe kripë, të kombinuar me peshk, alga, vegjetale, ose vezë. Video e mëposhtme të tregon hapat me imazhe sesi ta realizosh në shtëpi

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar


Çfare ju duhet

oriz, sheqer, kripë, alga, peshk, vegjetale, etj.

Keshilla dhe Kujdes!

Ndiqni me vëmëndje udhëzimet!living


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
ikub #:
 2
GATIM SUSHI
1106090114

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
ilir gajda
Para 11 muajsh  
  
çfare eshte kjo sushi keshtu nuk e tregone te plote se si behet nje sushi taman!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
ilir gajda
Para 11 muajsh  
  
pse vetem oriz do te hame ne ?
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan