0 0
 
Si mund të gatuash një sushi?
Në kuzhinën japoneze, sushi është ushqimi me bazë orizi, sheqer dhe kripë, të kombinuar me peshk, alga, vegjetale, ose vezë. Video e mëposhtme të tregon hapat me imazhe sesi ta realizosh në shtëpi
Instruksione

Çfare ju duhet
oriz, sheqer, kripë, alga, peshk, vegjetale, etj.
Keshilla dhe Kujdes!
Ndiqni me vëmëndje udhëzimet!


mbalena
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
rexhina
Para 18 ditesh  
  
shum te mira por un si ha dot i kam neveri :(
 
ilir gajda
Para 12 muajsh  
  
çfare eshte kjo sushi keshtu nuk e tregone te plote se si behet nje sushi taman!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ilir gajda
Para 12 muajsh  
  
pse vetem oriz do te hame ne ?
 


living

Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
ikub #:
GATIM SUSHI
1106090114


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300