Si te beni per vete mashkullin / femren Ujor? - Content, Beje Vete - ikub.al
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese   |  Time.al
 
 
Si te beni per vete mashkullin / femren Ujor?
 
Shperndaje
ikub#: 1107130122

UjoriSi te besh per vete nje mashkull Ujor

Mashkulli ujor eshte brilant,i lire dhe aktiv.Eshte e lehte ta besh per vete,por eshte e komplikuar ta mbash gjate dashurine me te.Nuk duhet ta largojme nga miqte dhe eshte e nevojshme ti leme nje spirale lirie.Pelqen luksin dhe te rejat dhe eshte ne gjendje te bej te levizshme egzistencen e partnerit.

Nje keshille: Me te vishni rroba qe jane ne mode


Si te besh per vete nje femer Ujor

Femra ujor eshte simpatike,kurioze dhe moderrne.Pelqen kulturen dhe udhetimet.Eshte gjithmone e gatshme per te ndihmuar te tjeret dhe te prese te rejat.Mashkulli qe ben per te duhet te jete brilant,tolerant dhe ditur.Femra ujor eshte e mrekullueshme,por nuk duhet mbyllyr ne kater muret e shtepise.Eshte ne thelb nje grua e lire.

Nje keshille: Dhuroini lule......i adhuron

 
Postuar:13 Kor
 
Shfleto artikuj te tjere per: FEMRAT HOROSKOPI MASHKULL UJORI

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Më Të Fundit
Beje Vete
Si të zbukurojmë ambientin me qirinj
Beje Vete
7 sekretet e femrave që kanë gjithmonë duar të bukura
Beje Vete
Si të relaksoni sytë nga lodhja me këto lëvizje të thjeshta
Beje Vete
Çfarë ndodh po t'i hidhni dyshekut sodë buke
Artikuj të ngjashëm
Beje Vete
Si te beni per vete mashkullin / femren Peshk?
Beje Vete
Si te besh per vete mashkullin / femren Shigjetar?
Beje Vete
Si te besh per vete mashkullin / femren Bricjap?
Beje Vete
Si te beni per vete mashkullin / femren Peshore?

Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved