Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si te beni per vete mashkullin / femren Peshk?
 
Shperndaje
ikub#: 1107140096
Lexoni artikullin e meposhtem...

PeshqitSi te besh per vete nje mashkull Peshqit

Mashkulli i peshqeve eshte idealist,kompleks,romantik,i paparashikueshem,por edhe shume haterli dhe emotiv. Duhet te jete i mbushur me dashuri dhe perkujdesje. Femra e tij ideale duhet te dije te marre inisiativen. Bejeni te kuptoje qe ju pelqen rregullit dhe e artit.

Nje keshille: Mos i prekni gjerat e tij.....eshte shume xheloz per to


Si te besh per vete nje femer Peshqit

Femra e peshqve eshte shume femerore,romantike,e embel dhe e brishte. Ka dhunti ta beje te ndjeje mashkullin e saj qenien me te rendesishme te botes. Ka qejf te adhurohet,perkedhelet dhe te degjohet ndryshe ajo vuan dhe trishtohet. Mashkulli qe ajo kerkon duhet te jete i forte dhe i qendrueshem.

Nje keshille: Flisni shume per te.Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: FEMRAT HOROSKOPI MASHKULL PESHQIT

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved