0 0
 
Si te beni per vete mashkullin / femren Peshk?
Lexoni artikullin e meposhtem...
Instruksione

PeshqitSi te besh per vete nje mashkull Peshqit

Mashkulli i peshqeve eshte idealist,kompleks,romantik,i paparashikueshem,por edhe shume haterli dhe emotiv. Duhet te jete i mbushur me dashuri dhe perkujdesje. Femra e tij ideale duhet te dije te marre inisiativen. Bejeni te kuptoje qe ju pelqen rregullit dhe e artit.

Nje keshille: Mos i prekni gjerat e tij.....eshte shume xheloz per to


Si te besh per vete nje femer Peshqit

Femra e peshqve eshte shume femerore,romantike,e embel dhe e brishte. Ka dhunti ta beje te ndjeje mashkullin e saj qenien me te rendesishme te botes. Ka qejf te adhurohet,perkedhelet dhe te degjohet ndryshe ajo vuan dhe trishtohet. Mashkulli qe ajo kerkon duhet te jete i forte dhe i qendrueshem.

Nje keshille: Flisni shume per te.aleda
Niveli i Veshtiresise: Elementar


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1107140096


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300