Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si te heqim pasten luciduese nga pjeset plastike te makines?
 
Shperndaje
ikub#: 1107210033
Për te hequr pasten luciduese nga pjesët plastike te makinës ju duhet te përdorni një solucion te caktuar për heqjen e pastës luciduese.

Ju duhet ta bëni këtë ne një vend me ajrim te mire pasi solucioni ka një ere te rende. Me pare spruconi një lecke me solucion dhe fërkoni pjesët plastike te makinës (mos spruconi direkt mbi pjesët plastike te makinës). Për me tepër ndiqni videon me poshtë:ventouris


Postuar: 21 Kor
 
Shfleto artikuj te tjere per:

Albtelecom
loading...
sidge2l   Para 72 muajsh     
bigrobmjca   Para 72 muajsh     
gtennekes   Para 72 muajsh     
diqcycrddpm   Para 72 muajsh     
Lilly   Para 72 muajsh     
Lilly   Para 72 muajsh     
Big help, big help. And suprleative news of course.
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
TeorenCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved