ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
1
 

Si të bësh një bisht me flokët e tua

nga mbalena

Video e mëposhtme ju tregon hapat që duhen ndjekur për të bërë një bishtalec me flokët e tua.

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar

Ndiqni udhezimet e videos:

Çfare ju duhet

floke te gjate, uje, kreher,

Keshilla dhe Kujdes!Club FM
union


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
Lexuar: ikub #:
 1
FLOKE
 4.792 1107210115

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
bnb
Para 36 ditesh  
  
njn
+1     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan