0 0
1
 

Si të shkarkosh muzikë nga Youtube

nga mbalena

Të pëlqen një këngë që e ke dëgjuar përmes një videoje të Youtube? Dëshiron ta konvertosh në formatin MP3 në mënyrë që ta dëgjosh kur të duash? Eshtë fare e thjeshtë dhe nuk ke nevojë të instalosh asnjë program. Ja ç’duhet bërë:

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar

youtubeMP31.Shko te faqja http://www.vidtomp3.com/
2.Shkruaj në zonën e treguar adresen web tw videos në fjalë
3.Kliko "Download" dhe prit konvertimin
4. Kur konvertimi të mbarojë, atëherë kliko "Download MP3" dhe këngën do ta kesh në Desktopin tënd


Çfare ju duhet

internet, Youtube, perference muzikore,

Keshilla dhe Kujdes!living


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
ikub #:
 1
MUZIKA
1107270133

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
rambo
Para 3 muajsh  
  
Xhevi. Dy zemra the ndara
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as