Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si të shkarkosh muzikë nga Youtube
 
Shperndaje
ikub#: 1107270133
Të pëlqen një këngë që e ke dëgjuar përmes një videoje të Youtube? Dëshiron ta konvertosh në formatin MP3 në mënyrë që ta dëgjosh kur të duash? Eshtë fare e thjeshtë dhe nuk ke nevojë të instalosh asnjë program. Ja ç’duhet bërë:

youtubeMP31.Shko te faqja http://www.vidtomp3.com/
2.Shkruaj në zonën e treguar adresen web tw videos në fjalë
3.Kliko "Download" dhe prit konvertimin
4. Kur konvertimi të mbarojë, atëherë kliko "Download MP3" dhe këngën do ta kesh në Desktopin tëndVentouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: MUZIKA

loading...


rambo   Para 34 muajsh     
Xhevi. Dy zemra the ndara
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved