0 0
 
Si të shkarkosh muzikë nga Youtube
Të pëlqen një këngë që e ke dëgjuar përmes një videoje të Youtube? Dëshiron ta konvertosh në formatin MP3 në mënyrë që ta dëgjosh kur të duash? Eshtë fare e thjeshtë dhe nuk ke nevojë të instalosh asnjë program. Ja ç’duhet bërë:
Instruksione

youtubeMP31.Shko te faqja http://www.vidtomp3.com/
2.Shkruaj në zonën e treguar adresen web tw videos në fjalë
3.Kliko "Download" dhe prit konvertimin
4. Kur konvertimi të mbarojë, atëherë kliko "Download MP3" dhe këngën do ta kesh në Desktopin tënd

Çfare ju duhet
internet, Youtube, perference muzikore,


mbalena
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
rambo
Para 5 muajsh  
  
Xhevi. Dy zemra the ndara
 Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
ikub #:
MUZIKA
1107270133


Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300