0 0
3
 

Si te bejme maske kunder rrudhave?

nga a.k

Maska me mjalte dhe me te verdhen e vezes, eshte nder maskat natyrale, ideale per te luftuar rrudhat, ushqyer lekuren ne thellesi dhe per ta bere me te shkelqyeshme ate.

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar

Maska me mjalte dhe me te verdhen e vezes, eshte nder maskat natyrale, ideale per te luftuar rrudhat, ushqyer lekuren ne thellesi dhe per ta bere me te shkelqyeshme ate.

Pergatitje dhe aplikim:

1 te verdhe veze dhe 1 luge mjalte. Bejeni masen homogjene.

Me pas pastroni fytyren me qumeshtin detergjente, shtrini masken ne fytyre dhe ne qafe dhe perhapeni me gishta, duke e masazhuar me levizje qarkulluese per disa minuta. Lereni ne qetesi per 30 minuta, me pas do te ndjeni nje terheqje te lehte te lekures, me pas shpelajeni fytyren me uje te ftohte. Aplikoni kremin tuaj te zakonshem te nates perpara se te shkoni te shtriheni.


Çfare ju duhet

Keshilla dhe Kujdes!living


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 3
RRUDHA
1107280059

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
mimi
Para 15 muajsh  
  
Sa her duhet ta perdor
-1     
Alma Kraja
Para 29 muajsh  
  
7264...me terhoqet nga keshillat qe ju na jepni ju flm shume ...jam shume mirenjohese.......
     
Alma Kraja
Para 29 muajsh  
  
3155
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as