Si te nderrojme kabullin e motorrit te xhamave elektrik te makines?
Kabulli i motorit te xhamave te dyerve bene hapjen dhe mbylljen e tyre.
Shperndaje
 
0
0
Instruksione

Ne mënyre per te aksesuar kabullin ju duhet te hiqni tapicerinë e brendshme te derës se makinës. Për me tepër ndiqni ketë video te mëposhtme:


 
Niveli i vështirësisë
Mesatar   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
loading...
clubfmradio
Chez Moi

Na ndiqni
Shfleto artikuj te tjere per: MAKINA
Postuar nga: ermal
ikub #:
1108240108


Digitalb


UnionBank