Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si te nderrojme kabullin e motorrit te xhamave elektrik te makines?
 
Shperndaje
ikub#: 1108240108
Kabulli i motorit te xhamave te dyerve bene hapjen dhe mbylljen e tyre.

Ne mënyre per te aksesuar kabullin ju duhet te hiqni tapicerinë e brendshme te derës se makinës. Për me tepër ndiqni ketë video te mëposhtme:


 


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: MAKINA

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved