marketkonekt
0 0
26
 

Si te largoni pucrat dhe pikat e zeza te fytyrës?

nga at.k

Ja cfare duhet te bëni për te larguar pucrat dhe pikat e zeza te fytyrës.

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar

fytyre pa pucraJu kane ardhur ne maje te hundës pikat e zeza ne fytyre dhe pucrat qe dalin here pas here? Përzierja e kosit natyral me karote e bën fytyrën tuaj me te bukur. Ja si duhet përgatitur:

•    Grijeni karotën ne rende dhe përziejeni me kosin natyral;

•    Ne fytyre vendosni një gazer apo një cope te holle;

•    Sipër përhapni masën me kos dhe karote;

•    Lëreni për 15 minuta;

•    Me pas hiqni gazren dhe shpëlajeni fytyrën me ujë te vakur.


Çfare ju duhet

Keshilla dhe Kujdes!clubfmradio
living


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
 26
BUKURI
1108310108

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Argjend
Para 4 muajsh  
  
Merrni një enë me ujë dhe e nxeheni ujin dhe pastaj e afroni ftyrën tuaj ashtu që të bëhet hapja e poreve e lëni qe avulli te veproj rreth 20 minuta në ftyrën tuaj...Pasi ta keni bërë këtë shkoni para pasqyres dhe i shtrydhni(trusni) ato ...........kujdess vetem për pikat e zeza jo për puqrra..
-1     
greta
Para 5 muajsh  
  
hej do me ktheni pak pergjigje apo si e doni ju plera
-1     
AJLA
Para 14 muajsh  
  
kot FARE
+0     
NFCHDNEIRUHJFNCVKDLSL
Para 16 muajsh  
  
WINXAT ME PELQEJNE MUA :P
+1     
JHSNCDSHBCDHHNSN
Para 16 muajsh  
  
KOT
+1     
art
Para 16 muajsh  
  
Gazeri eshte zavoje ose leter ne te cilen deperton uji ose gjerat e lengshme
     
alisa
Para 20 muajsh  
  
Mos i besoni keto se asigjo nuk hiqet jane genjeshtra. :p
+10     
wendli
Para 20 muajsh  
  
nje menyre per te hequr pucrat eshte qe te qendroni siper mbi avullin e nje kamomili cdo nate dhe nje menyre tjeter eshte qe te beni pjesen e pucrave me limone dhe ta lini te thahet te pakten 10 min cdo dite
+5     
ana
Para 20 muajsh  
  
gazer eshte nje fasolete ose nje leter thithese ne te cilen vendosim kosin me karoten te perziera
+2     
ana
Para 20 muajsh  
  
gazer eshte nje fasolete ose nje leter thithese mbi te cilen duhet te vendosesh kosin me karote
+2     
nafi adbullahu
Para 25 muajsh  
  
Gazeri (gazra) eshte 'zavoji' apo me thjesht ajo kur lendohemi kur e mbeshtjellim mirpo kto cka na ka treguar eshte 100 % genjeshter mos i provoni kta gjera mundohuni te pini dhe te hani gjera sa me vitami mundohuni qe kur ta pastroni fytyren mos ta prekni me dore por e lishoni ujin dhe e afroni fytyren kjo eshte me se mirrri kshtu mu kan largu muaaa <3
+2     
xhensilda
Para 27 muajsh  
  
me hani mutin te gjith nuk jane te verteta fare me pini pordhen me rigon dhe me pak fend nga lart dhe pak shurr jeshile nga xhensilda xhelo kur te mbaroni me merni ne telefon tju jap prap menun e dites 0692536563 ju puth fort
+3     
xhensilda
Para 27 muajsh  
  
nuk ndodh me te vertet e kam provuar
+2     
xhensilda
Para 27 muajsh  
  
nuk hiqen pucrrat dhe pikat e zeza e provova une
+0     
harry styles love
Para 29 muajsh  
  
cfare eshte gazeri dhe pucrrat e pikat e zeza ikin direkt apo duhet te behet perdite kjo maske nje pergjigjje ju lutem ....??
+1     
albina
Para 30 muajsh  
  
qfar esht gazeri nuk po e kuptoj
+1     
albina
Para 30 muajsh  
  
a jeni i sigurt qe mundemi ti heqim keshtu ne ket menyrr edhe qka esht gazerii
+0     
ana selaj
Para 32 muajsh  
  
a eshte e sigurt qe te hiqen pikat dehe pucrat
-3     
lona
Para 33 muajsh  
  
a e dini cfare cope te vendosim ne fytyre
-3     
athi
Para 33 muajsh  
  
vendoset njehere copa mbi fytyre e me pas vedoset perzierja me karota dhe kos
+0     
Mara
Para 33 muajsh  
  
a ti qesim karrotat permbi fytyr apo mbi cop
-1     
arlinda
Para 35 muajsh  
  
ju lutem si ti heqim pucrat
+0     
arlinda
Para 35 muajsh  
  
ju lutem si ti heqim pucrat
-3     
gena
Para 38 muajsh  
  
as un nuk e di cfar do te thot gazer
-5     
linda
Para 39 muajsh  
  
cfare eshte GAZER
-2     
elvana
Para 39 muajsh  
  
cfare eshte GAZER
+1     


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as