marketkonekt
0 0
0
 

Si të bëjmë dekorime shtëpiake me gjethet e vjeshtës?

nga mbalena

Përmes instruksioneve që jepen në videon e mëposhtme, ju mund të mësoni si të realizoni dekorime të këndshme me gjethet e vjeshtës:

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar

Ndiqni instruksionet e videos:


 
Çfare ju duhet

Keshilla dhe Kujdes!



clubfmradio






Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
Lexuar: ikub #:
 0  3.418 1109160132





   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme




alpet
GlobeAlbania