0 0
 
Si te bejme maska per lekure te thate ne kushtet e shtepise?
Le te kthehemi per te folur per maskat e fytyres te bera vete.
Instruksione

Nese edhe ju jeni duke u perballur me nje lekure vecanerisht te thate, por nuk doni te shpenzoni para per te blere kremra te gatshem, atehere kjo eshte padyshim maska per fytyre qe ben per rastin tuaj. Sot do t'ju mesojme te krijopni nje maske fytyre te bere vete me banane, vertet efikase, ekonomike dhe e thjeshte per tu realziuar.

Sic mund ta dini, bananja eshte nje ushqim i shkelqyer per krijimin e kremerave te fytyres, por jo vetem! Edhe tek floket bananja, do t'ju jape efekte te mahnitshme. Le te zbulojme tani se si te realizojme masken e fytyres te bere ne shtepi. Merrni nje banane te mire dhe qerojeni, zbuteni ne formen e purese me nje pirun derisa te merrni nje perzierje homogjene.

Ne kete pike shtoni nje luge gjelle vaj bajame te embel dhe perzieje te gjithen mire. Se fundi shtoni nje luge kos dhe vazhdoni ta perzieni. Me pas aplikoni masken ne lekuren e fytyres tuaj dhe lereni per rreth 20 minuta. Pas mbajtjes se maskes, shpelani fytyren me uje te ngrohte. Lekura e fytyres tuaj do te duket teper e fresket, e hidratuar dhe e bute, provojeni per ta besuar !/infoalbania/a.k
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
lona
Para 37 muajsh  
  
lomsjcefkhrgjjfgjdfg,bkfkvbgktgjvbgf.cvn nfgm dfnugv igknfseajcdfg jgser,k cg lona asalllmiuca cdgdrfhcnbtgfjfdghgftgyhhjhjhgjfgjhggfhg
 
lona
Para 37 muajsh  
  
jeni shume te mrekullueshem
 
lona
Para 37 muajsh  
  
jeni shume te mire po ku mund te gjeje vaj bajame te embeL
 Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
LEKURA
1109220050


Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300