marketkonekt
0 0
3
 

Si ti beni floket tuaj te shkelqejne?

nga athina

Ja dy menyra qe floket tuaj te shkelqejne.

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar

imagesTe gjitha duam te kemi flokë te shndritshëm, por jo te gjitha e dimë se cfare mund te bëjmë. Ja dy mënyra shume te thjeshta.

·         Qe flokët tuaj te shkëlqejnë ju mund te përzieni pak lëng rozmarine me pak lëng livandoje. Ndryshimi i sasisë duhet te jete 1 mase rozmarine dhe 1/8 livando. Hidheni ne një shishe te pastër dhe te erret ose lëreni përzierjen ne errësire. Me pas hidhni pak nga masa ne pellemben e dorës dhe vendoseni tek furça apo krehri. Krihini flokët.

·         Gjithashtu mund te përzieni dhe një luge kafeje mjaltë me 4 gota ujë te nxehte. Pasi t’i lani flokët me shampo hidheni këtë përzierje tek flokët. Mos i shpëlani me, por thajini si zakonisht.


Çfare ju duhet

Keshilla dhe Kujdes!clubfmradio
ventus


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: athina
ikub #:
 3
FLOKE SHKELQIM
1110050049

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
leonita
Para 56 ditesh  
  
ju lutem me tregoni
     
leonita
Para 56 ditesh  
  
qfar eshte rozmarina edhe livandoje
     
luli
Para 37 muajsh  
  
me pelqeu edhe kete nuk e kisha lexuar , mbasi ju dergoni shume informacione dhe une ju falenderoj personalisht
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan