0 0
 
Si ti beni floket tuaj te shkelqejne?
Ja dy menyra qe floket tuaj te shkelqejne.
Instruksione

imagesTe gjitha duam te kemi flokë te shndritshëm, por jo te gjitha e dimë se cfare mund te bëjmë. Ja dy mënyra shume te thjeshta.

·         Qe flokët tuaj te shkëlqejnë ju mund te përzieni pak lëng rozmarine me pak lëng livandoje. Ndryshimi i sasisë duhet te jete 1 mase rozmarine dhe 1/8 livando. Hidheni ne një shishe te pastër dhe te erret ose lëreni përzierjen ne errësire. Me pas hidhni pak nga masa ne pellemben e dorës dhe vendoseni tek furça apo krehri. Krihini flokët.

·         Gjithashtu mund te përzieni dhe një luge kafeje mjaltë me 4 gota ujë te nxehte. Pasi t’i lani flokët me shampo hidheni këtë përzierje tek flokët. Mos i shpëlani me, por thajini si zakonisht.at.k
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
leonita
Para 7 muajsh  
  
ju lutem me tregoni
 
leonita
Para 7 muajsh  
  
qfar eshte rozmarina edhe livandoje
 
luli
Para 42 muajsh  
  
me pelqeu edhe kete nuk e kisha lexuar , mbasi ju dergoni shume informacione dhe une ju falenderoj personalisht
 Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
FLOKE SHKELQIM
1110050049


Argetohu Gjej
myikub
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300