Alexa
0 0
0
 

Si te pergatisim sallate ruse

nga akora

Receta per te pergatitur sallate ruse

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar

Perbersit:

-350 g majoneze
-zarzavate te zjera dhe te prera ne kube (patate, bizele, karrota)
-qepe ose perime te tjera (kastraveca,qepujka ose mix perimesh te ndryshme) nen -uthull

Vendosni zarzavatet ne nje ene te madhe, shtoni majonezen dhe nje luge uthull. Perzjeni mire deri sa majoneza te jete shperndare mire siper zarzavateve dhe vendoseni ne frigorifer deri ne momentin qe duhet ta sherbeni./recetakuzhine/

Çfare ju duhet

Keshilla dhe Kujdes!Club FM


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 0  4.978 1110180068

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


none

Spitali Amerikan

none