Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Si te mirembajme bojen e makines? (Video)
 
Shperndaje
ikub#: 1111090060
Për te mirëmbajtur bojën e makinës suaj lajeni atë shpesh dhe jepini te paktën 2 here ne vit lucidim, ose jepini një lucidim te shpejt çdo 2 muaj.

Për mënyrën sesi mund ta bëni këtë gjë, ndiqni videon e mëposhtme:Ventouris
ventouris


Postuar: 09 Nën
 
Shfleto artikuj te tjere per:

Albtelecom
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi

Butik Alviero

Më të lexuarat


Chez MoiCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved