Si te gjejme bluzat qe na shkojne me shume?
Stilistët e modës kanë nxjerrë modele të ndryshme bluzash për të gjitha shijet.
Shperndaje
 
0
0
Spitali Amerikan
Instruksione

Stilistët e modës kanë nxjerrë modele të ndryshme bluzash për të gjitha shijet.
Ngjyra të ëmbla dhe të çelura si bezhë, pana, violet, të bardha, të gjitha për të krijuar kontrast me palltot apo xhaketat.

Ndërkohë, bluzat prej leshi do të ishin idealet për t’u zbukuruar me aksesorë dhe bizhuteri të rënda dhe të çmueshme, për një pamje shik dhe trendi inimitabile.

Bluza të qëndisura, me rripa, me mëngë të shkurtra, do të ishin shumë të përshtatshme për t’u veshur nën pallto një ditë të ftohtë dimri.

Stili shik dhe modern mbizotëron në të gjitha prerjet e tyre, duke ju dhënë mundësinë të fantazoni dhe të eksperimentoni me veshjen dhe look-un tuaj. /Telegrafi/

Niveli i vështirësisë
Mesatar   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
MODA VESHJE
1201040067Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris


Reklame
inTV