marketkonekt
0 0
0
 

Si te kemi gjoks te bukur me tre receta?

nga akora

Tre receta per te pasur nje gjoks te bukur.

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar

113-elena-barolo-1

Doni te keni gjoks të fortë e të rrumbullakët? Disa të fshehta por të realizueshme.

1. Në një litër ujë hidhni disa lule livando, hithra, kamomil dhe i lini ashtu një natë.
Të nesërmen me ujin e aromatizuar bëni masazh.

2. Merrni pak vaj bajamesh kamomil dhe pak livando...Një masazh me këtë përzierje sjell rezultate të larta.

3. Shtypni një mollë së bashku me lekurën dhe vendoseni mbi gjoks për 10 minuta.


Çfare ju duhet

Keshilla dhe Kujdes!clubfmradio


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 0
BUKURI GJOKSI
 3.122 1201110126

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpetas