ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
0
 

Si te pastrojme divanet ?

nga jeta12

Lekure dhe cope

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar

img

Divanet me lekure pastrohen mire me uje dhe limone, me pas i bejme ti shkelqejme me nje solucion me perberje vaji.
Kurse divanet me cope lahen me nje cope te bardhe me uje te ngrohte dhe me amoniak. Me pas shplajini me uje dhe i lini te thahen.
 

Çfare ju duhet

Keshilla dhe Kujdes!Club FM
union


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
Lexuar: ikub #:
 0
 2.051 1204040146

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan