0 0
 
Si te pastrojme divanet ?
Lekure dhe cope
Instruksione

img

Divanet me lekure pastrohen mire me uje dhe limone, me pas i bejme ti shkelqejme me nje solucion me perberje vaji.
Kurse divanet me cope lahen me nje cope te bardhe me uje te ngrohte dhe me amoniak. Me pas shplajini me uje dhe i lini te thahen.
 jeta12
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


living

Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: jeta12
ikub #:
1204040146


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300