Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si te pastroni kepucet ?
 
Shperndaje
ikub#: 1205310170
Keshilla per kepuce te pastra

18174914-12052111365723_thumbs

 

Keshilla per kepuce te pastra


Te pastroni kepucet


Kepucet duhet te jene gjithmonë te pastra dhe ne rregull dhe keshtu ju keshillojme te procedoni periodikisht ne nje pastrim te kujdesshme dhe ne ushqimin  e lekures me kremrat e përshtatshme.
Do te ishte me mire gjithashtu te konservoni kepucet me nje leter brenda  duke i ruajtur ne kete menyre dhe formen. Ju keshillojme qe te mbani ne shtepi disa furca zgjatje kohe te ndryshme, lecka te buta dhe kremrat e ngjyrave te kepuceve tuaj.
Nje keshille qe ju japim eshte qe te keni nje furce te veçante per kepucet me ngjyre te hapura dhe nje per ato me ngjyre te erret.
Nje sugjerim vertet i domosdoshem per shkelqimin e kepuceve, varet nga produktet qe përdorni , por duhet te lini nje vend te veçante ne dysheme ku ju  ti pastroni.
Me pas nese nuk doni te beni pis ate vendosni nje leter gazete ne dysheme.
 Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCE PASTRIMI

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved