Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si te bejme nje model flokesh ne kushte shtepie
 
Shperndaje
ikub#: 1206290154
Femrat kujdesen shume per lookun e tyre.

modelKjo duke shpenzur ore te tera ne parukeri per ndonje model flokesh per ndonje rast te vecante per te qene sa me trendi.Por jo gjithmone eshte e nevojshme te shkojme ne parukeri per te stiluar nje model flokesh kete mund ta realizojme dhe ne vete ne kushte shtepie.Per tju ardhur ne ndihme ndiqni foton,dhe do te realizoni nje model te thjeshte,te bukur dhe mjaft veror per floket tuaja!ventouris
ventouris


Postuar: 29 Qer
 
Shfleto artikuj te tjere per:

Albtelecom
loading...
bruna   Para 9 muajsh     
shum te bukur
leonora   Para 14 muajsh     
bukur. te thjeshta fare
eleni trimi    Para 14 muajsh     
shum i bukur
katerina   Para 15 muajsh     
te lutem bej ndonje video
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
TeorenCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved