0 0
 
Si te bejme nje model flokesh ne kushte shtepie
Femrat kujdesen shume per lookun e tyre.
Instruksione

modelKjo duke shpenzur ore te tera ne parukeri per ndonje model flokesh per ndonje rast te vecante per te qene sa me trendi.Por jo gjithmone eshte e nevojshme te shkojme ne parukeri per te stiluar nje model flokesh kete mund ta realizojme dhe ne vete ne kushte shtepie.Per tju ardhur ne ndihme ndiqni foton,dhe do te realizoni nje model te thjeshte,te bukur dhe mjaft veror per floket tuaja!ermal
Niveli i Veshtiresise: E paspecifikuar


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1206290154


Argetohu Gjej
ebuy
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300