Endrra e paperfunduar e nje gruaje, Brunilda Zllami
Titulli: Ëndrra e papërfunduar e një gruaje Autori: Brunilda Zllami Shtëpia botuese Dudaj f. 206
Shperndaje
 
0
0
Spitali Amerikan
Instruksione

endrra_e_paperfunduar_e_nje_gruaje_zllami_mMbi librin

Një temë thekëse siç është prostitucioni përshkon dhimbshëm faqet e këtij romani të shkrimtares Brunilda Zllami, e cila ka ditur gjithnjë të godasë në shenjë në qëmtimin e realiteteve prekëse tipike shqiptare dhe njerëzish të zakonshëm.

Dashuria, kompromisi dhe intriga janë linjat ku përqëndrohet libri dhe si gjithmonë fundi të le pa gojë...

Çfare ju duhet
Prstitucioni nje plage e shoqerise
Keshilla dhe Kujdes!
Prostitucioni linja kryesore e Romanit
Niveli i vështirësisë
Elementar   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xho
Para 45 muajsh  
  
Eshte 1 liber shum i dhimbshem . Prek tema te realitetit te hidhur . Me ka pelqyer shum :)
 

Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Jusi
ikub #:
911110009

Reklame
Infocom


Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris


Reklame
inTV