Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Endrra e paperfunduar e nje gruaje, Brunilda Zllami
 
Shperndaje
ikub#: 911110009
Titulli: Ëndrra e papërfunduar e një gruaje Autori: Brunilda Zllami Shtëpia botuese Dudaj f. 206

endrra_e_paperfunduar_e_nje_gruaje_zllami_mMbi librin

Një temë thekëse siç është prostitucioni përshkon dhimbshëm faqet e këtij romani të shkrimtares Brunilda Zllami, e cila ka ditur gjithnjë të godasë në shenjë në qëmtimin e realiteteve prekëse tipike shqiptare dhe njerëzish të zakonshëm.

Dashuria, kompromisi dhe intriga janë linjat ku përqëndrohet libri dhe si gjithmonë fundi të le pa gojë...ventouris


Postuar: 11 Nën
 
Shfleto artikuj te tjere per:

Albtelecom
loading...
xho   Para 60 muajsh     
Eshte 1 liber shum i dhimbshem . Prek tema te realitetit te hidhur . Me ka pelqyer shum :)
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
TeorenCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved