0 0
 
Endrra e paperfunduar e nje gruaje, Brunilda Zllami
Titulli: Ëndrra e papërfunduar e një gruaje Autori: Brunilda Zllami Shtëpia botuese Dudaj f. 206
Instruksione

endrra_e_paperfunduar_e_nje_gruaje_zllami_mMbi librin

Një temë thekëse siç është prostitucioni përshkon dhimbshëm faqet e këtij romani të shkrimtares Brunilda Zllami, e cila ka ditur gjithnjë të godasë në shenjë në qëmtimin e realiteteve prekëse tipike shqiptare dhe njerëzish të zakonshëm.

Dashuria, kompromisi dhe intriga janë linjat ku përqëndrohet libri dhe si gjithmonë fundi të le pa gojë...

Çfare ju duhet
Prstitucioni nje plage e shoqerise
Keshilla dhe Kujdes!
Prostitucioni linja kryesore e Romanit


Jusi
Niveli i Veshtiresise: Elementar


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xho
Para 31 muajsh  
  
Eshte 1 liber shum i dhimbshem . Prek tema te realitetit te hidhur . Me ka pelqyer shum :)
 Na ndiqni

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Jusi
ikub #:
911110009


Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300